Zdjęcia

Wrzucam zaległe zdjęcia Michałka ;)

michas3

michas 1

michas2 Wczoraj na chwilę zaglądnęliśmy do centrum handlowego, tatuś musiał załatwić jedną sprawę w Punkcie Urzędu Miasta, a my z Michałkiem odwiedziliśmy sklep zoologiczny. Michał nie mógł oderwać wzroku od kameleona i od pająków- które ostatnio uwielbia. Bardzo go zainteresowała również papuga, która gdy tylko zobaczyła Michała zaczęła gwizdać :) Później Michał przeniósł się na ławeczki do odpoczynku z pomarańczowym dywanikiem. Kazał sobie ściągnąć buty, biegał w kółko i miał z tego niesamowitą radość. Nie wiem co go tak uszczęśliwiło, chyba po prostu pomarańczowy dywan :-)

Później oczywiście nie mogło zabraknąć skoków „Kamija Kocha”. Michał jest zagorzałym kibicem Kamila, i jeszcze niedawno trzymał kciuki choć tak na prawdę nie wiedział po co a od dwóch dni staje na podłokietniku kanapy, schyla się, udaje że zapina narty i skacze. A gdy go pytam kim jest, odpowiada, że Kamij Koch :-) Większość skoków oddał do przodu, choć zdarzył się jeden do tyłu, ale na szczęście nic się nie stało.
michas 4michas 5

 

A to dzisiejsze zdjęcie przedstawiające poranną modlitwę Michałka. Wszedł na krzesło, klęknął, złożył rączki i tylko usłyszałam jak mówi: „miłuj się nad nami, miłuj się nad nami. Amen.” Później szybki znak krzyża i szybkie zejście.
Muszę przyznać, że dosłownie mnie zamurowało, gdy to zobaczyłam…. Ledwo zdążyłam dwa zdjęcia zrobić. Tym bardziej jestem zaskoczona, bo Michaś ostatnio jak tylko wejdzie do kościoła na Mszę Świętą natychmiast układa się do spania. Więc tym bardziej, słowa które wypowiedział były dla mnie ogromnym zaskoczeniem. 
michas6

michas7A na koniec Michałkowa wersja sto lat: to jak, to jak, niech tyje tyje nam :-)

 

10 myśli nt. „Zdjęcia

 1. Magda

  Nasz Słodycz Kochany! :) Mnie również sprawiło ogromną radość obejrzenie Michałka na fotkach. Cieszę się, że wszystko u Was dobrze i Michałek jest w dobrej formie. Tak trzymać!
  Tak się właśnie zastanawiałam co ten Michałek wyczynia na krześle… a on się modli! :) Pomysłowy, bystry chłopak :*
  Buziaki dla całej rodzinki z Wrocławia!

  Odpowiedz
 2. slonko

  Michałek jest fantastyczny !!! Mądry, bystry … a w główce pomysłów tysiąc.
  Mój Bartoszek zaskakuje mnie codziennie. Pojęcia nie mam skąd czerpie taką wiedzę, odpowiada na pytania na które wydawałoby się że nie powinien znać odpowiedzi. Robi rzeczy , które dla nas są oczywiste ale zdziwienie bierze, ze trzylatek też to wie, robi i przyjmuje za oczywiste widząc nasze zaskoczenie. Od jakiegoś czasu mój syn ogląda coraz częściej mamusie z rozdziawioną z zaskoczenia buzią …i myślę że u Was jest podobnie :) Jest to największa radość i duma kiedy widać jak nasze dziecko rozwija się, i staje się mądrym człowieczkiem. Rozczula, że aż łzy napływają do oczu. i chce się zatrzymać czas bo za chwile nasze chłopaki zechcą umawiać się z dziewczynami … Bardzo się cieszę widząc Michałka w tak dobrej formie … jest to największa radość i nagroda :) Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
 3. Lena

  Kochani, jak będziecie znać wyniki badań dajcie szybciutko znać, że wszystko w porządku. Ja już od wczoraj cała w nerwach i myślami przy Michałku :) Trzymam kciuki!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.