Zbieramy plastikowe nakrętki dla Michałka !

nakrętkiMiło nam poinformować, że razem i z pomocą
Zespołu Szkół w Dąbrowicy rozpoczynamy zbiórkę wszelkich plastikowych nakrętek.
Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany
na konto Michałka w Fundacji.

 

Liczymy na to, że uzbiera się kilkanaście ton :) Pomożecie? 

Nakrętki można dostarczać osobiście do Kuryłówki lub Dąbrowicy bądź przesyłać na adres szkoły w Dąbrowicy. 

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Każdy sposób na zebranie jakiejkolwiek kwoty jest dobry :)

11 myśli nt. „Zbieramy plastikowe nakrętki dla Michałka !

 1. Anonim

  Wreszcie moje koreczki na cos sie przydadza, od roku zbieram z oczekiwaniem na jakas akcje :)

  Pozdrawiamy i mocno Was wspieramy weirząc, ze wszystko zakonczy sie szczesliwie :)

  Odpowiedz
 2. Remi

  Napiszcie proszę jak się czuje nasz dzielny chłopak, bo na tą wiadomość ma pewno wszyscy czekają w wielkim napięciu.
  Mam nadzieję że noc upłynęła bez problemów, a Misio śnił same kolorowe sny.

  Odpowiedz
 3. Anonim

  Nie wysyłajcie po kartonikach, z doświadczenia wiem że zbiórka w sklepach i lokalach gastronomicznych(szczególnie takich co organizują wesela i inne tego typu imprezy) idzie bardzo sprawnie, dużo osób ma uzbierane nakrętki i chętnie przynoszą, szczególnie jeśli ksiądz powie o tym z ambony. Sposób działania jest następujący każdy w swojej miejscowości idzie do sklepów z wydrukowanymi plakatami i ewentualnie z pustym pudełkiem, ale w sklepach pudełek zwykle nie brakuje, później zbiera to ta osoba żeby w sklepach nie przeszkadzało, można trzymać je w jakimś garażu, można to jakoś zorganizować, gdy firma która skupuje te nakrętki przyjedzie to zbierze te nakrętki. Dobrze się jest dogadać aby to były miejscowości na jakiejś trasie żeby były konkretne punkty zbiórek. W Ulanowie zbieramy na protezę dla Jolki, dziewczyn z naszej gminy, udało się ubierać 10 tyś zł. Wiem że ta zbiórka dobiega końca bo prawie cała kwota jest już uzbierana. Jak tylko tamta akcja się skończy to osobiście zmienię plakaty w sklepach i zaczniemy zbierać nakrętki dla Michałka.

  Odpowiedz
 4. Słonko

  Fantastycznie !!!! Po raz pierwszy chyba jestem dumna z mojej szkoły podstawowej w Dąbrowicy oraz z liceum w Leżajsku !!! Mam troche nakretek i akurat sie składa tak fajnie że moi rodzice przyjeżdzają wiec zabiorą nakrętki do Dąbrowicy. Ciesze się że obie moje szkoły wspierają Michałka. Pozdrawiam wszystkich którzy sie w tą akcję właczyli :)

  Odpowiedz
 5. majka

  Czy będzie ta aukcja przeprowadzana w Biłgoraju lub Tarnogrodzie? Z tego co wiem ludzie w tych miastach też zbierają nakrętki i chętnie oddaliby na jakiś cel. JA sama też mam trochę nazbierane i chętnie oddam nakrętki.

  Odpowiedz
 6. Ula B.

  I my też zbieramy:) już ponad rok, i teraz mamy już taki odruch że jak do ręki wpada plastikowa nakrętka to wrzucamy do specjalnie przygotowanego pojemnika. Teraz wszystko będzie dla Michałka!!! siostra będzie zbierać w firmie w Krakowie, tylko jak je stamtąd przetransportować do Dąbrowicy bo miesięcznie to gromadzą się tam dosyć spore ilości korków:))

  Odpowiedz
 7. jadwiga

  w zespole klinik internistycznych przy ul. Skawinskiej w krakowie zbieramy nakretki, przewoze je do siebie do domu, gromadze w workach… i teraz jak widze bardzo sie przydadza! Prosze o kontakt osoby z krakowa, ktore tez zbieraja i moze znajdziemy wspolnie sposob przekazania, moze ktos ma juz pomysl ?

  Odpowiedz
 8. anonim

  W przedszkolu mojej córci „Promyczek ” w Lezajsku także jest pojemnik na nakrętki dla Michałka, więc wrzucamy jeśli tylko mamy. Tony napewno będą pozdrawiam i życzę dużo sił i zdrówka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.