wspaniały weekend

Michaś spędził weekend na wsi u dziadków. Bardzo mu się podobało, zawsze to jakaś odskocznia i możliwość zapomnienia o ciężkim czasie, który na szczęście mamy już za sobą. Babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie, oczywiście mama i tata również wspólnie zadbaliśmy by Michałek się dobrze bawił. I chyba nam się to udało, jego miny mówią same za siebie.
Poniżej załączam zdjęcie Michałka, z jego słodkimi minami (przygotował tatuś):

minki

 

Może ktoś z Was ma… zechce… może…. http://fundacjamalychstopek.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=5&cntnt01origid=15&cntnt01dateformat=%25d.%25m.%25Y&cntnt01returnid=18

 

24 myśli nt. „wspaniały weekend

 1. mama

  Życzę Wam samych takich radosnych dni! Mieszkam od kilku lat w Niemczech i jakiś czas temu dostałam linka ze stroną internetową o Was i nawet nie wiem od kogo. Studiowałam w Rzeszowie.

  Odpowiedz
 2. Edyta

  Ale dobrze widzieć Misia tak radosnego ! Oby więcej takich weekendów i dni w ogóle; to na pewno przyspiesza jego rekonwalescencje :)
  Pozdrawiam Was bardzo ciepło i pamiętam w modlitwie :)

  Odpowiedz
 3. Magda i Max

  cuuudownie!!!! Kochani zawsze jesteśmy z Wami. Niech Misio jak najczęściej się tak ślicznie uśmiecha!!!

  Odpowiedz
 4. agnieszka

  cudowne minki :) o akcji słyszałam,super spawa. Juz jakiś czas temu postanowiłam że jak tylko nasza spacerówka przestanie byc potrzebna to ją oddam.Zachęcam resztę mam do wsparcia.

  Odpowiedz
 5. Aga

  Te słodkie dołeczki w policzkach znowu sie pojawiły :))) i śmieszki w oczkach, tak miło zobaczyć wesołego Michasia. Oby już zawsze ten uśmiech gościł na jego twarzy tego Wam kochani życzę z całego serca :)))

  Odpowiedz
 6. Magda

  Aż miło przeczytać taką normalną wiadomość. Misiek jest boski, urzekają mnie jego dołeczki – kluseczki :*
  Moja 3 letnia córeczka lubi „odwiedzać” Michałka i ciągle pyta czy już jedziemy się z nim bawić :) Naprawdę aż mi się płakać chce ze szczęścia, że Michałek zdrowieje i miło spędza czas!
  Pozdrawiam całą rodzinkę

  Odpowiedz
 7. MamusiaM

  Ach te słodkie dołeczki … Wspaniale przeczytać takie dobre wieści o Michałku. Oby wszystkie dni były dla niego takie radosne i dla Was również :) Pozdrowienia dla całej waszej trójeczki.

  Odpowiedz
 8. Mama Kamilka

  Cały dzień czekałam na wpis, Wreszcie uśmiech na słodkiej buziuni:). Taki miło patrzeć na szczęśliwą minkę Misiaczka, myślę, że cała Rodzina cieszyła się tak samo jak Misio. Oby wszystkie dni teraz takie były, życzę z całego serca.

  Odpowiedz
 9. AgnieszkaK

  Śliczne dołeczki, które widzę uwodzą każdą kobietę!!!
  Strasznie się cieszę, że Michaś wraca do zdrowia. Życzę wam wielu takich weekendów.

  Odpowiedz
 10. Marcin

  Niesamowita radość Wasza i nasza, ale przede wszystkim Michałka, naszego dzielnego bohatera, pamiętajmy o codziennej modlitwie dziękczynnej o 22:00

  Odpowiedz
 11. aga

  Boże jaki ten Misiu piękny :) cud, miód, malina :) bo już o tych dołeczkach to nie wspomnę :) nareszcie babcie i dziadziusiowe mogą się cieszyć swoim wnuczusiem, i oby tak dalej :) pozdrowienia dla całej rodzinki :)

  Odpowiedz
 12. Gaaa

  SUPER USLYSZEC TAKIE MIŁE WIESCI O MISIU ;) OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH WEEKENDÓW, CAŁUSKI DLA MISIA ;*
  P.S. w Kuryłówce byliście?;)

  Odpowiedz
 13. slonko

  Samo słońce :) fantastycznie ze udal wam sie weekend. pewnie w wakacje spotkamy sie, bo my tez czesto jezdzimy do dziadków. Pozdrowionka od moich łobuzów

  Odpowiedz
 14. ala

  Wow !!! Ale tu łamacz serc rosnie !!!!:)dziewczęta miejcie sie na bacznosci :)))Niech usmiech nie schodzi z tej słodkiej bużki .Baw sie dobrze Misiałku!!!

  Odpowiedz
 15. apsikk

  Uwielbiam te doleczki :D Jak się widzi ten uśmiech to człowiekowi aż chce się żyć :) Samych uśmiechniętych dni dla całej wspaniałej rodzinki :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.