Wioooooooosnaaaaa

W końcu pogoda się poprawia. Nasz mały smyk chętnie wychodzi na spacer. Dziś rano nie chciał nawet stanąć na nogach i przejść kilka metrów ale potem przyszło więcej dzieci i Michaś chętnie już sam wędrował tam gdzie chciał.
Były szaleństwa na placu zabawWP_000693

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WP_000690

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A potem Michaś spotkał starszą koleżankę- sąsiadkę Paulinkę 

WP_000694

 

Korzystamy póki możemy, bo od poniedziałku będziemy w szpitalu :(

Najważniejsze, że będziemy mogli być razem dzień i noc !!

15 myśli nt. „Wioooooooosnaaaaa

 1. Aga

  Świetne zdjęcia Michałka! Tak powinno wyglądać świat dziecka – kolorowy i beztroski. Los powinien oszczędzać dzieci, bo one nie zasłużyły sobie na złe doświadczenia. Dlatego pełne słowa uznania dla Was Rodziców, że staracie się by życie Misia było tak kolorowe ale i normalne. Pozdrawiam serdecznie z dalekich Mazur. Agnieszka

  Odpowiedz
 2. Lena

  Ale Wam zazdroszczę tej wiosny! W świętokrzyskim jeszcze tyle śniegu.. A do Was znowu nie aż tak daleko.. Może więc i do nas już niedługo wiosna zawita :)
  Cudnie patrzeć na uśmiechniętego Michasia. Mam nadzieję, że ten czas w szpitalu szybciutko minie.
  dobranoc

  Odpowiedz
 3. Dorota

  Bedziecie razem – to ogromny plus dla Misia i dla Ciebie. On bedzie mial kochana mame obok, do przytulenia, zabawy i ukolysania do snu. A i Tobie bedzie lepiej, 100% kontroli nad wlasnym dzieckiem jest dla nas rodzicow wazne. I nie twierdze ze Misio nie bedzie w dobrych rekach lekarzy, ale nikt nie pocieszy i nie ukocha jak mama i tata. Sfera bezpieczenstwa dla malucha w wieku Misia jest niezmiernie istotna, a bedac z nim i w dzien i w nocy bedziecie w stanie mu ja zapewnic. Czas szybko zleci, a my myslami i sercami bedziemy z Wami!

  Odpowiedz
 4. perla

  Przetrwacie, przetrwaliście już tyle to to jest dla was pestka ;) Misiu jest boski .
  P.s. Gdzie kupiliście taką super czapkę z Elmo, nasz Mikołaj ma na pukcie Elmo bzika, w bluzie z Elmo tak długo chodził że myśleliśmy że ta bluza z nim razem rośnie ;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.