Uffff…

Misio ma dziś 1000 leukocytów !! Jeszcze jesteśmy na jałowej sali, w jałowych ubraniach. Jeżeli jutro leukocyty nie spadną, to zapewne zostanie podjęta decyzja o „rozjałowieniu” sali.
Dziś lekarze się nad nami zlitowali i Michałek może już jeść chleb glutenowy, ciastka. Chleba nie tknął (myślał, żę to bezglutenowy bo podobnie wygląda), zjadł wszystkie ciastka, potem trochę zupy a teraz odpoczywa i regeneruje siły.
Pielęgniarka wczoraj powiedziała, że na 80% wyjdziemy w piątek… wiemy też, że już jest pisany wypis !!!!!!!!!!!!!!!!!
Powiedziałam Michałkowi, żeby dużo jadł to pojedziemy niedługo samochodem do domku, a Michałek zaczął płakać, pokazywał palcem na drzwi i zaczął mówić „bruuum”…

Dziś mija 5 tygodni od kiedy jesteśmy w szpitalu… A w czwartek będzie 5 tygodni od kiedy jesteśmy na oddziale przeszczepowym. Od niespełna 5 tygodni Michałek zostaje na noc sam, bez mamy ;-(
Ciężko było i jest, ale wierzymy, że to co najcięższe już za nami, i żaden etap dalszego leczenia nie będzie tak trudny jak ten.

Nie mogę się doczekać powrotu do domu, kiedy Michałek obudzi się rano w swoim łóżeczku i zobaczy, że jest mama i tata, bez żalu i łez nas zawoła, aby go wyciągnąć bo przecież po takiej przerwie, wszystkie szuflady będą ogromnym wyzwaniem, a każdy przedmiot jeszcze raz trzeba będzie pooglądać z każdej strony, spróbować jak smakuje, posłuchać jaki wydaje dźwięk gdy upada na podłogę… ;-)

WP_000538blog

43 myśli nt. „Uffff…

 1. perla

  Osiągnięty 1000 to jutro pewnie będzie jeszcze więcej, czekam na piątek razem z wami ;) Dzielni jesteście !!!!!!

  Odpowiedz
 2. Marcin

  Nie da się opisać naszej radości a co dopiero Waszej jako Rodziców
  CUD!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Bogu i Jego Milosierdziu

  Odpowiedz
 3. Agnieszka

  Dziesiąty chyba raz czytam tę wiadomość i za każdym razem tak samo mnie cieszy. Boże daj zdrowie temu Maluszkowi. Ściskam Was mocno.

  Odpowiedz
 4. Maaaamaaaaa

  WIERZYMY ŻE W PIĄTEK MISIO BĘDZIE SPAŁ JUŻ W SWOIM ŁÓŻECZKU I ŻE ZROBI PORZADEK ZE SWOIMI ZABAWKAMI ;)

  Odpowiedz
 5. jola11

  brawo.Misio jestes cudowny…życze waszej 3jce jak nawiecej spędzonych dni i nocy razem….zdrowia i usmiechu na buzi malucha
  ,,,,bo gdy dziecko się śmieje,śmieje się cały świat,,,,,,
  i żeby jak najszybciej MISIIO dojechał do domku,,swojego pokoju..
  Pani Madziu i Panie Damianie teraz będzie już tylko lepiej…pozdrawiam

  Odpowiedz
 6. Lena

  Marzyłam o tym piątku od bardzo dawna :) Trzymam kciuki za Michałka.. To pewnie będzie piękny weekend dla Was.. Po takiej przerwie, wszyscy razem w swoim domku… CUDOWNIE!

  Odpowiedz
 7. Agnieszka K

  Aż się wpraszają słowa piosenki:
  Strach nie pozwalał głośno o tym mówić
  Strach nie pozwalał kochać się i śmiać
  Strach nakazywała opuścić w dół oczy
  Strach nakazywała cały czas się bać

  -ale przecież:)-

  Jeszcze będzie przepięknie
  Jeszcze będzie normalnie
  Jeszcze będzie przepięknie

  Pewnie, że będzie-jestem tego pewna i bardzo wam tego życzę.
  Cieszę się ogromnie z tych wspaniałych wiadomości.

  Odpowiedz
 8. Gosia

  w takim razie zaczynamy wielkie odliczanie :-) Misio dzielny jak zawsze, Rodzice Misia też – będzie dobrze!

  Odpowiedz
 9. Edyta

  Trudno opisać jak bardzo się cieszymy, nie tylko Ty dzielny, kochany Misiu płaczesz z radości na myśl o powrocie do domu..! Płaczę także myśląc jak bardzo na to czekałeś.
  Niech będzie uwielbiony Wszechmogący i Miłosierny Bóg!

  Odpowiedz
 10. Aga

  Tak bardzo sie cieszę że łezki szczęścia same cisną się do oczu ;)) Czekam z Wami do piątku :D Michaś jesteś wspaniały taki malutki a taki dzielny. Już teraz będzie tylko dobrze :))))))))

  Odpowiedz
 11. Magda

  :))) Cudowna wiadomość ! Dzięki Ci Boże… oby tak dalej :)
  Kochani, tyle dobrych znaków – musi być dobrze !
  ach… :)

  Odpowiedz
 12. Mama Kamilka

  Moj Malutki wyciskacz lez, ale to lzy szczescia, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Tak sie strasznie ciesze, ze jest lepiej i ze wychodzicie do domku, nie ma to jak w swoim lozeczku;) caluje slicznego Misiaczka i sciskam Rodzicow.

  Odpowiedz
 13. Magda i Max

  Nic nie dzieje się bez przyczyny. Maryja czuwa nad Waszą Rodziną i dlatego światło Was oświeca. Jeszcze chwilka i będziecie w domu. Nie ustajemy w modlitwie za Was. Całujemy ze łzami w oczach.

  Odpowiedz
 14. Lena

  Jak on słodko śpi… Cudowny kochany chłopczyk.. Pokochałam Cię całym sercem.. Teraz mam drugiego, „wirtualnego synka” :)

  Odpowiedz
 15. anonim

  Dzisiaj zespół MOCNI w DUCHU w Rzeszowie o godz. 18 -tej w kościele BŁ.Karoliny na ul. Solarza.Zachęcam jest to msza o uzdrowienie kto był jeden raz to wie nie zawsze taka okazja jest jak dzisiaj ,co roku bywa ten zespół w Krośnie na FORUM CHARYZMATYCZNYM gromadzą się tam tysiące ludzi (cudowny zespół).

  Odpowiedz
 16. Magda

  Nie mogę się napatrzyć na Michałka, jest cudownie śliczny, słodki, taki do schrupania :D Kilka razy dziennie wchodzę na blog żeby sobie obejrzeć słodkie dołeczki Miśka :) Sama mam synka w podobnym wieku jak Michałek więc moje serce podskakuje z radości czytając dobre wieści :) Byle tak dalej, trzymam za to kciuki!

  Odpowiedz
 17. bbb

  Cudne wieści, weszłam dziś z nadzieją że chociaż malutkie info zastanę, że znowu lepiej, ale chyba trzeba cierpliwie zaczekać do wieczora ;) Pewnie Michałek lepiej się czuje i ma siłę dokazywać :) Teraz Wam się czas będzie dłużył w oczekiwaniu na powrót do Rz., ale radości z tego faktu zapewne nie będzie końca. Już widzę jak biega po „swoich” miejscach w domu…dzieci w tym wieku są takie radosne i ruchliwe, a Michaś ma co nadrabiać :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.