Trzecie urodziny Michałka

Kochani,
Po tak długiej przerwie w pisaniu, sama nie wiem jak mam się do tego zabrać i od czego zacząć.
Już nawet hasło zapomniałam do logowania, ale po dwóch próbach przypomniałam sobie :)
Czas pędzi tak szybko, dopiero były święta, za niedługo będą wakacje, a my nie odzywamy się bo … jest tak normalnie, że aż nie ma co pisać. Czasem planuję zacytować Michałka dialogi, ale co chwilę wymyśla coś nowego-lepszego i w końcu rezygnuję.
No dobrze, a co u Michałka? Co najważniejsze- rośnie i rozwija się prawidłowo. Mówi coraz więcej i coraz bardziej nas zaskakuje- zwłaszcza gdy cytuje nasze poważne argumenty w dość śmiesznych sytuacjach. Czasem proszę go, żeby coś mi przyniósł i przynosi, ale do ręki nie poda „dopóki się nie uspokoję”. 
Michaś to straszna gaduła, często zdarza się, że gdy jedziemy do sklepu, pół drogi muszę iść nachylona, żeby z nim cały czas rozmawiać. Ale to wszystko jest takie fajne, takie normalne :)

W czwartek Michaś obchodził swoje trzecie urodziny. Kompletnie nie mógł pojąć, że urodziny trwają cały dzień. Co dwie godziny pytał: „mamusiu, czy ja mam jeszcze urodziny?”. 
Ale najbardziej zaskoczył mnie rano, gdy wstał i po złożeniu mu życzeń zapytał: „mamusiu, gdzie jest mój tort?”. Nieźle mnie zaskoczył tym pytaniem. Ale trzeba było wybrnąć z sytuacji, bo tort był już zaplanowany u babci, ale wpadłam na pomysł, żeby kupić tort i  zaprosić na małe przyjęcie przyjaciół z piaskownicy. Uroczystość wypadła świetnie, co widać na poniższych zdjęciach. Na drugi dzień nadal pytał, czy są jeszcze jego urodziny i czy przyjdą dzieci, bo tak mu się spodobało. 
Z okazji Dnia Dziecka zabraliśmy Michałka do „Fantazji”, gdzie mógł się wyszaleć, po czym padł jak muszka i zasnął na parę godzin. 
To tyle w wielkim skrócie, myślę, że kolejny wpis będzie za miesiąc po badaniach kontrolnych. 
Dziękujemy wszystkim za życzenia urodzinowe, zainteresowanie i ciepłe słowa. 
Pozdrawiamy wszystkich!

IMG_0803 IMG_0804 IMG_0825 IMG_0829 IMG_0917 IMG_0920 IMG_0927 IMG_0931 IMG_0942 IMG_0977 IMG_0971

 

19 myśli nt. „Trzecie urodziny Michałka

 1. J&F

  Naaaaaaaaajlepszeeeeee na świecie życzenia urodzinowe dla Misia ! :)))
  Sto lat Misiaku w zdrowiu i szczęściu ! Tylko słońca i tylko uśmiechu w każdym dniu ! :)
  Ściskamy gorąco !
  J&F

  Odpowiedz
 2. Magda

  Wowwww! Impreza widać udała się znakomicie :) Same najlepsze życzenia dla Michałka z okazji urodzin: dużo zdrówka, mało zmartwień, mnóstwo radości :* Przystojny jest coraz bardziej, a szczególnie z tym ujmującym uśmiechem na twarzy :)

  Odpowiedz
 3. sasanka29

  Ale super imprezka a Michałek ma takie super BLOND WŁOSKI !!!!!! Extra nie mogę się naparzeć.Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

  Odpowiedz
 4. slonko

  My świętowaliśmy 28 maja, tez 3 urodzinki :) Bartoszek mimo,że nie zna Michałka to przepada gdy mu pokazuje starsze wpisy i zdjęcia …i zawsze jak jesteśmy u dziadków w Kolonii, obowiązkowo musimy przejechać obok domku dziadka Michałka…. dlatego MY wszyscy składamy Michałkowi naj…, naj.., najlepsze życzenia pod Słońcem ever !!! Wiemy jaki Macie Skarb, cudowny, uśmiechnięty, mądry, pełen radości … niech zawsze już tak będzie :) Chyba czas do przedszkola …. :) Pozdrawiamy cieplutko

  Odpowiedz
 5. gaaaab

  Michalek juz jest taki „dorosly” na tychh zdjęciach :) Widać ze urodzinki sie udaly oraz ze Michasiowi podobala sie zabawa w Fantazji :) Jak to dobrze ze Michaś ma juz normalne dzieciństwo, ze nie musicie juz żyć „na walizkach” :) jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzin Michalku, dużo zdrowia i beztroskiego dziecinstwa :))

  Odpowiedz
 6. Agnieszka

  Michałku nie da się opisać tej radości, któą czuję patrząc na Twoją uśmiechiętą buzię:) Zyczę ci oczyswiście duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka i samych takich szczęśliwych i beztroskich dni.
  Dla mamy tez życzenia tej zwykłej codzienności i radości z Michałka.
  całuję Was mocno
  pozdrowienia z Krakowa

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.