Terapia START !!

Wczoraj w końcu rozpoczęliśmy terapię. Michaś dostał już dwa zastrzyki, jutro będzie kolejny i tak do piątku. Zastrzyki mają na celu pobudzić organizm do walki, Michałek czuje się troszkę słabiej niż zwykle ale wciąż ma ochotę rozrabiać. Taki są skutki podawania interleukiny.
Bardzo często przy zastrzykach występuje gorączka, co jest zupełnie naturalne. Michaś póki co ma podniesioną temperaturę 37.7. Pierwszy cykl jest najgorszy dla dziecka i rodziców -wiadomo, dlatego chcę by ten czas nam jak najszybciej zleciał. Później będzie coraz lepiej.

8 myśli nt. „Terapia START !!

 1. Lena

  Dobrze że wreszcie terapia rozpoczęta.. Im szybciej zaczniecie, tym szybciej bedziecie mieć to za sobą… Myślami jesteśmy przy Was! Trzymamy kciuki! Buziaki dla Misia :)

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Kochani, ani sie obejrzycie a juz będzie po wszystkim, Misio jest niesamowicie dzielnym i silnym dzieciaczkiem i na pewno dobrze zniesie terapie! Pamiętajcie, ze Miś i Wy zawsze jesteście w naszych myślach, cały czas Wam kibicujemy i jesteśmy pewni, ze sie uda i Michałek będzie zdrów jak ryba!
  Pozdrowienia i całuski w Misiowa blond czuprynke:-)

  Odpowiedz
 3. Magda i Max

  Kochani, każdego dnia zaglądamy i czekamy na wieści i jak na razie są wspaniałe, fotki cudne. Trzymamy kciuki za każdy dzień, za pogodę i słońce, za dobre nastroje, za uśmiech każdego dnia ale przede wszystkim za terapię, żeby wszystko szło po waszej myśli. Pozostajemy w modlitwie i gorąco przytulamy Was do serca.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.