Ostatnie 3 naświetlania

Dzisiaj od rana Michałek z mamą jest znowu w szpitalu i ma za sobą 12 z 14 naświetlań. Tata musiał wrócić do pracy. U Misia wszystko w porządku. Morfologia wykazała, że powinien mieć przetoczone płytki krwi gdyż ich wartość mocno spadła. Ciągle czekamy, aż dojadą. 

Dzisiaj dzionek spędził poza zabiegiem na zabawie na zewnątrz oraz karmieniu kotka. Bardzo spodobało mu się picie z butelki. Do tego stopnia, że mama musiała go przebrać tuż przed pójściem spać. Teraz śpi z przyjacielem w rączce.

S__3600[tata]

Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii dnia , przez .

11 myśli nt. „Ostatnie 3 naświetlania

 1. Justyna

  Jak słodko śpi! Szkoda ze się dziś nie zobaczyliśmy ale odwiedzimy Was jak wrócicie z Niemiec! Pozdrawiamy!

  Odpowiedz
 2. perla

  Słodziak !!! Nasz Mikołaj też lubi kotki tylko kotki nie za bardzo jego lubią, na szczęście te pluszowe przed nim nie uciekają też śpi z takim jednym kocurem ;) Wiem że płytki krwi dojadą, spokojnie cały czas jest leczenie więc chwila moment i będzie ok. Super że już jest termin do kliniki w Niemczech – bardzo się cieszę !!!

  Odpowiedz
 3. Gaaa

  Jeszcze tylko dzis i jutro i koniec tych naswietleń. Po naświetleniach w środe do domu już wychodzicie ?
  Misio jak zawsze słodziutki:**

  Odpowiedz
 4. Lena

  Jak on słodziutko śpi… Patrząc na to zdjęcie, zastanawiam się jak to możliwe, że na takie małe bezbronne istotki, spada takie cierpienie. Przecież one powinny beztrosko biegać i bawić się!
  Kochany Michałku, zdrowiej i jak najszybciej zapomnij o tej paskudnej chorobie.

  Odpowiedz
 5. Anonim

  dxzięki za info
  świętnie Siostra i Brat że są one tutaj
  przynajmniej nie ma potrzeby męczyć WAS telefonami
  pozdrawiam z pamięcią…

  buziaki dla Michałka z najcudowniejszymi życzeniami

  Odpowiedz
 6. ala

  taki słodki jest na tym zdjęciu a zarazem taki biedniutki .Oby jak najszybciej odzyskał normalne dziecinstwo bez szpitali ,bez bólu itd .

  Odpowiedz
 7. Magda

  Oglądam z córką stronę Michałka w telefonie, a do tej pory oglądałyśmy tylko w komputerze i Ada krzyczy rozradowana na cały głos: oooo mamo, patrz! Michałek jest w naszym telefonie :D Michałek to nasz ulubieniec i mocno trzymamy kciuki za to by jak najszybciej zdrówko Michałka wróciło do zdrowia hihi
  Pozdrawiamy ze słonecznego Wrocławia :*

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.