Ostatni dzień w tym roku…

Aby od Sylwestra
cały rok był extra.
By marzenia się spełniały,
by pieniądze kieszeń wypychały.
A uczucia nie znikały
i z serduszka wypływały.

Kochani,
Dziś jest ostatni dzień 2012 roku, zapewne większość z Was ma plany na ten sylwestrowy wieczór, dlatego życzymy Wam szampańskiej zabawy. Życzymy Wam również szczęśliwego Nowego Roku, aby każdy dzień pozbawiony był trosk i zmartwień, przynosił tylko radość i uśmiech, a najskrytsze marzenia znalazły swe urzeczywistnienie.

Dla naszej trójki będzie to ciężki rok. Wstępny plan jest, ale wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. W styczniu czeka nas separacja komórek macierzystych, w lutym megachemia i autoprzeszczep. Być może w kwietniu radioterapia a w maju rozpoczynamy kurację przeciwciałami oraz interleukiną. Będzie to 5-6 wyjazdów do Kliniki w Niemczech na okres dwóch tygodni. I tak co trzy tygodnie. Tysiące kilometrów do zrobienia z małym dzieckiem… Będzie ciężko, ale wiem, że i tym razem sobie poradzimy. Po tym co przeszliśmy do tej pory- choć sporo jeszcze przed nami- wiem, że człowiek potrafi znieść naprawdę wiele, choć mu się wydaje, że wcale tak nie jest.

Czas kończyć, choć chętnie napisałabym jeszcze trochę ale muszę zająć się naszym Małym Bohaterem, bo ma „sylwestrowy” przypływ energii i strasznie rozrabia.
Jeszcze raz życzymy Wam udanej zabawy oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

[mama]

2 myśli nt. „Ostatni dzień w tym roku…

  1. edit

    Niech energia, która roznosi dziś Michałka dodaje Wam siły do zmagań z trudną codziennością każdego kolejnego dnia! Wszystko będzie dobrze, zobaczycie! Pozdrawiam sylwestrowo z Krakowa, edit

    Odpowiedz
  2. my blog

    Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back and aid others like you helped me.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.