Odpoczywamy

Kochani, cały czas odpoczywamy i nabieramy sił przed kolejnym wyjazdem. Tak strasznie nie chce nam się znowu wyjeżdżać, ale co zrobić :(
Misiek czuje się dobrze, choć od nocy męczy go katarek. Mam nadzieję, że nie przerodzi się to w nic gorszego i leczenie rozpoczniemy planowo.
Mamy już również termin badań kontrolnych, od 6-9 stycznia, tak więc jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to z Greifswaldu wrócimy 12 grudnia, co oznacza, że cały miesiąc mamy dla siebie :)) W końcu odetchniemy, pochowamy walizki i torby i będziemy świętować w rodzinnym gronie.
Przez chorobę i leczenie Michaś nie zdążył poznać znacznej części naszej rodziny, co mam nadzieję nadrobi w grudniu.
Ściskamy mocno wszystkich!

5 myśli nt. „Odpoczywamy

 1. Asia Drzał

  Madziu!
  Najlepsza na katar jest kasza jaglana :) 3 x w ciągu dnia dania na bazie kaszy i jutro po katarze nie będzie śladu. Wypróbowane na Hance i na wszystkich maluchach koleżanek :) Ja serwuje krupniczek i kasze zapiekaną z jabłkami, polaną jogurtem naturalnym z odrobiną cukru waniliowego! :) Działa! Jak coś podzielę się przepisem na FB :) Trzymajcie się :)

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Odpoczywajcie, nabierajcie sił przed ostatnią poprzeczka, a pózniej Święta i juz tylko badania kontrolne! Pozdrowienia i buziaki dla Michłaka :-)

  Odpowiedz
 3. Magda

  Kaszę jaglaną potwierdzam! :)

  7 stycznia mam urodziny i chciałabym otrzymać taki wspaniały prezent w postaci ślicznych wyniczków Michałka :) Już się na niego cieszę bo jestem pewna, że będą śliczne :)
  Odpoczywajcie ile się da, całuski i uściski dla naszego Przystojniaczka :*

  Odpowiedz
 4. Gaaa

  Odpoczywajcie,bo macie po czym i przed czym….ale już wkrótce będzie to wszystko tylko starymi wspomnieniami…:)
  Michaś…już najwyższa pora, żebyś zaczął MIKOLAJOWI skladać zamówienie!!:D:**
  Pani Magdo, niech Pani spróboje Michasiowi zapuscic do noska wode morska i za chwilkę wyczyscic nosek aspiratorem :))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.