Odpoczynek na wsi

Wczoraj z Michałkiem wybraliśmy się do dziadków na wieś. Już jutro wyjeżdżamy do Krakowa, dlatego chcieliśmy by Michałek spędził chociaż chwilę z dziadkami oraz skorzystał z uroków wsi. 
Pogoda nawet dopisała, w końcu Michaś mógł sobie pobiegać po podwórku za psami, kotami, zrywać stokrotki, rzucać piłką, przeganiać kury i wiele wiele innych. Sprawność fizyczna Michałka się poprawia z dnia na dzień, bardzo nas to cieszy. W poniedziałek Michaś zostaje przyjęty na oddział a od wtorku zaczynamy naświetlania. Wracamy w piątek. Oby tylko wartości nie poleciały w dół.
WP_000707

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WP_000704

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzymajcie za nas kciuki, módlcie się i do zobaczenia !!!

12 myśli nt. „Odpoczynek na wsi

 1. agnieszka

  Jesteśmy z Wami całym sercem i cała duszą,będzie dobrze.Jak już mówiłam nie ma się co martwić na zapas.Jutro ma być piękna niedziela,wykorzystajcie ją na maxa !!!!

  Odpowiedz
 2. Jadwiga

  Kochani, nie jesteście sami w tych trudnych chwilach bedzie dobrze nawet się nie obejrzymy a będziecie pakować walizki do Niemiec całuski dla dzielnego Michałka pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Dorota

  Ach ten nasz Michas Obierzyswiat:)) Magdo czas szybko minie, zanim sie obejrzycie bedziecie w domku z powrotem. Bedziemy Was wspierac myslami, modlitwa i dobrym slowem. Kciuki zaciskamy, a Wy trzymajcie sie dzielnie!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.