„Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać”

Z taką ogromną nadzieją, o jakiej mówi Jan Paweł II, idę jutro do Kliniki dowiedzieć się jak wyniki MIchałka… Od nich zależy czy w ogóle zaczynamy immunoterapię, na którą zebraliśmy dzięki Waszej pomocy, tyle pieniędzy….
Mam ogromnego stresa, moje serce boje trzy razy szybciej niż normalnie… Właściwie to nie wiem czy w ogóle zasnę…

 

Dziś z Michałkiem wybraliśmy się znowu nad morze. W domu nudy, nie ma zbyt wiele zabawek ale pogoda dopisała więc postanowiliśmy ją wykorzystać. Misiu jak zwykle spał w drodze, obudził się już przy plaży. Ucieszył się,gdy zobaczył wodę, jeszcze dobrze oczek nie otworzył a już palcem pokazywał, gdzie chce iść :)
Wszystko byłoby idealnie gdyby nie zimny wiatr…  Michaś stał w wodzie,cały czas miał gęsią skórkę i czasem aż telepał się z zimna, ale za wszelką cenę nie chciał wyjść. Twardziel :)
Michałek (oczywiście z pomocą mamy) narysował na piasku pięknego pieska:
IMG_0011
i kotka ;)
IMG_0015A jak ja napisałam „GREIFSWALD” i dorysowałam serduszka to Michałek zaczął je nóżką mazać…… Chyba tęskni za domem, za tatusiem, za swoimi zabawkami…
IMG_0020

No cóż… Musimy przetrwać ten czas… Oby tylko kuracja się rozpoczęła i spełniła swoje zadanie. Oby Michałek wygrał tą wojnę !!

Ps jestem kompletnym beztalenciem jeżeli chodzi o rysowanie :) 

24 myśli nt. „„Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać”

 1. Agnieszka K

  Pani Madziu jestem z Panią myślami i całym sercem- ufam, że będzie dobrze……. Tak daleko już zaszliście. Na pewno będzie dobrze:)
  Proszę mimo wszystko spróbować zasnąć, tu w kraju wszyscy jesteśmy z Wami – mam nadzieję, że to czuć w niemieckim nadmorskim powietrzu:)

  A co do beztalencia………..chyba Pani żartuje:)
  Piękne zwierzątka!
  Dobranoc.
  Napiszcie jutro jak najszybciej, czekamy na wiadomości niecierpliwie.

  Odpowiedz
 2. Ja to ja

  mocno trzymam za Was kciuki :) bo wiem, że Meme, Tobie i Waszym najbliższym należą się same pięknie chwile :) W Greifswaldzie jest zoo, do końca rynku (deptak) i w lewo z tego co kojarzę ;) wiec może kolejna fajna wyprawa a nie będzie Wam się przykrzyć w tymczasowym domu ;)

  Odpowiedz
 3. Lena

  Kochana Mamo, wszystko będzie dobrze! Tyle osób modli się za Misia.. Z niecierpliwością będziemy czekać na wieści. To na pewno będa dobre wieści !
  Dzisiaj pewnie bedę tu zaglądac co chwila :)

  Odpowiedz
 4. Magda

  Wszyscy jesteśmy myślami i duchem z Wami i czekamy na dobre wieści. Bo na bank będą dobre!

  Co do beztalencia to chciałabym być taka nieuzdolniona :) Super, że tak miło spędzacie czas, dla Michałka widać plaża = frajda :)

  Odpowiedz
 5. Gosza

  Jak tylko będziecie coś wiedzieć , dajcie znać, czekamy z niecierpliwością. Głęboko wierzę, że wszystko dobrze!!!

  Odpowiedz
 6. Tata

  Dzisiaj nie bedzie rozmowy. Wiemy jedynie, ze nie mamy sie czym martiwc bo badania sa OK. Jutro Madzia bedzie szczegolowo rozmawiac z pania dr o dalszych dzialaniach.

  Odpowiedz
 7. Edi

  trzeba było zacząć czytać od komentarzy… Super, płaczemy tutaj w Polsce ze szczęścia :) Do zobaczenia, odliczamy z Marysią dni do waszego powrotu.

  Odpowiedz
 8. Gaaa

  Wszystkie wyniki napewno beda dobre-innego wyjscia nie ma!!!
  Michałek to naprawde twardziel..taki maly a los go skazal juz na takie rzeczy :**
  Trzymajcie cie, bedzie dobrze:)

  Odpowiedz
 9. Gosza

  Bardzo się cieszę, emocjonalnie zangażowałam się tak mocno w tą sprawę, jakby dotyczyła mnie osobiście, bardzo Cię cieszę waszym szczęściem, czekam na dalsze tak pomyślne inf o stanie zdrowia Michasia.

  Odpowiedz
 10. agnieszka

  Nie mogło być inaczej:)cały czas modlę się za was kochani.Trzymajcie się cieplutko i korzystajcie z pięknej pogody nad Bałtykiem.

  Odpowiedz
 11. sasanka29

  Super informacje,dziękuję Tato:)cały czas pamiętam o was w modlitwach.Napewno wszysyko będzie OK,korzystajcie z pięknej pogody nad Bałtykiem.Pozdrawiamy Agnieszka,Kuba i Mariusz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.