M&M

To będzie kolejny wpis z cyklu „Michaś u…” albo „Michaś z…”.
Michałka życie towarzyskie powoli się rozkręca, było już spotkanie z Beniem, z dziadkami, a wczoraj Michaś odwiedził swoją malutką kuzyneczkę Marysię. Właśnie wczoraj minęło 4 lata od kiedy świadomie (!!) poznałam moją ukochaną kuzynkę Anię z Michałem (obecnie chrzestnym Michałka), a kolegą Damiana (mojego męża) z pracy. Dziś są już małżeństwem i mają cudowną półroczną córeczkę. Michaś był nią zachwycony, ciągle mówił „dzidzia”, włączał jej grające zabawki, przytulał, a gdy posadziliśmy ich razem do zdjęcia to Marysia z radości wymachiwała rączkami, Michałkowi wydały się takie apetyczne, że chciał je zjeść ;-)

DSC_0080 DSC_0075 

DSC_0076

13 myśli nt. „M&M

 1. Dorota

  Serce sie raduje od takich zdjęc i Waszych wpisów! Cudowne dzieciaczki! Sciskam mocno i całuski ślę dla Misia:***

  Odpowiedz
 2. J&F

  Urocze fotki :) A Marysia ma pół roku i tyle pięknych zębów? ! :))) Mój Syn jutro kończy 8 miesięcy, a zębów ani widu, ani słychu… ;)
  Ściskamy !

  Odpowiedz
  1. Magda Tryka Autor wpisu

   Michał jak miał 10 miesięcy to wyszły mu pierwsze dwójki na dole. Teraz ma 22 i brakuje mu trójek i piątek. Też bardzo powoli mu rosły, ale nie ma się co martwić. Jak jest większe dziecko, biegające to fajnie wygląda z ząbkami tylko na dole. Ale też jest minus, jak są późno zęby to i późno dzieci zaczynają jeść grudki. Coś za coś :)

   Odpowiedz
   1. slonko

    Ale z drugiej strony im później wychodzą ząbki to są lepiej zmineralizowane i mniej podatne przez to na próchnicę … Bartoszkowi wszystko już wyszło co miało wyjśc … po dwa, trzy naraz. Takze pełna paszcza i ciągle gryzie Lenę, mamę i tatę… Michałek uroczy jak zwykle, a Marysia zachwyca …

    Odpowiedz
 3. agnieszka

  zgadzam sie z Agą , Michałek jakby troszke zawstydzony :) jak każdy facet przy pięknej kobiecie.Cudne fotki,dziekujemu i pozdrawiamy A.K.M.Buziaki.

  Odpowiedz
 4. Gaaa

  Mam troszkę starszą córeczkę niż Marysia, ale ząbków jeszcze nie ma :))
  A Michaś w roli opiekuna spisał się jak widać na zdjęciach ;**

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.