Michaś czuje się dobrze

Michałek od rana ma dobry apetyt i nie najgorszy humor także działania Megachemii póki co nie widać. Dopiero 3 z 16 tabletek za nim a kolejna już za godzinę. Relacja z całego dnia jak zwykle wieczorem. Pozdrawiamy!

Kraków, 29.01.2013 godz. 11:00

14 myśli nt. „Michaś czuje się dobrze

 1. Remi

  I to jest wiadomość na którą czekałem od samego rana :-) Teraz tylko niech pozostałe dni tak upłyną i Michaś nas wszystkich uszczęśliwi. :-)

  Odpowiedz
 2. Magda

  Dziękujemy za dobre wieści . .. Dzisiejsza ranna koronka za Michasia odmówiona :) i jak widać wysluchana…oby tak dalej !!!! Wszystko bedzie dobrze i niedlugo bedziecie to juz mieć za sobą … Wspieramy was i maluszka .

  Odpowiedz
 3. Kamila Wojciechowska

  Również od rana czekałam na tą informację! Cieszę, że wszystko narazie przebiega prawidłowo.
  Pozdrawiam Was serdecznie:)

  Odpowiedz
 4. Remi

  Ja wiem, że macie wiele spraw na głowie i że poinformowanie nas o samopoczuciu Michałka jest na samym końcu spraw do załatwienia ale proszę Was, w imieniu całej społeczności, której los Małego Wielkiego Bohatera nie jest obojętny,abyście codziennie tak jak dzisiaj napisali chociaż jedno zdanie o tym jak się czuje.

  Odpowiedz
 5. b

  Kochani pamiętajcie, że w niedzielę z Leżajsku i okolicach, po wszystkich mszach, będą zbierane pieniążki dla Michałka.

  Odpowiedz
 6. agnieszka

  Podpisuję sie pod wpisem Remi:) modlę się codzienne za Misia i codziennie rano razem z synkiem najpierw sprawdzamy co u niego słychać.Trzymamy kciuki.

  Odpowiedz
 7. Patrycja

  O historii Michałka usłyszałam zaledwie kilka dni temu. Wstrząsnęło mną, wycisnęło łzy i postanowiłam wspomóc Waszą zbiórkę pieniędzy dla Misia. Sama jako mama malutkiego człowieczka nie potrafię sobie nawet wyobrazić z jak wielkim bólem Wasza Trójka się zmaga. Szczerze wierzę w to, że złe chwile już niedługo będą tylko smutnym wspomnieniem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.