Megachemia i po megachemii…

Michałek już smacznie śpi. Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem megachemii, który zniósł bardzo dzielnie.  Na zdjęciu Michaś podczas podawania dożylnie ostatniego worka z dużą ilością cytostatyków.  Podczas chemizacji i po, saturacja i puls nie zmieniły się, a to dobry objaw. Cały czas był bardzo ruchliwy, żywy i wesoły.

WP_000480W poniedziałek już na pewno pójdzie na jałową salę, bo trzeba zwolnić tą naszą niejałową dla innych dzieci, które przychodzą na oddział. 

Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających i życzymy spokojnej nocy! Do jutra!

18 myśli nt. „Megachemia i po megachemii…

 1. Ania K.

  Mocne usciski dla MISIA!!!! Jest super dzielnym chlopczykiem. modlimy sie za niego i wierzymy, ze OPATRZNOSC BOZA czuwa nad Nim i nad Wami :) Sciskam Misia i pozdrawiam Was rodzice Michasia. Spijcie spokojnie.

  Odpowiedz
 2. Magda i Max

  Znowu pociekły mi łzy radości na takie wieści. Misio jest twardziel większy niż my dorośli co płaczemy od bólu zęba. Trzymamy kciuki za jutro i poniedziałek. Jesteśmy z Wami cały czas. Mieszkacie w naszych sercach. Niech Bóg i Matka Boża Nieustającej Pomocy czuwają na Wami i nad naszym kochanym Misiem.

  Odpowiedz
 3. Magda

  Od pewnego czasu śledzę Waszego bloga i trzymam kciuki za Michałka. Miło przeczytać takie nowiny. Dużo zdrówka dla dzielnego skrzacika:)

  Odpowiedz
 4. dorota

  Swietne wiadomosci! Zuch Michalek! Oby kolejne dni byly dla Misia i dla Was lagodne! Spokojnej nocy kochani, kolorowych snow Misiu:***

  Odpowiedz
 5. bbb

  Jestem pełna podziwu dla Michałka, zapewne niejeden dorosły może się wiele od Niego nauczyć.
  Znosi tak wiele chociaż taki jeszcze malutki…
  Oby dalsze wiadomości były równie dobre.
  Trzymamy kciuki :)

  Odpowiedz
 6. Agnieszka K

  Spokojnej nocy kochani i mały smyku. Po tak dobrych wiadomościach mogę iść spokojnie spać. Misia dzielny chłopczyk jesteś, dasz radę wszystkiemu, bardzo w to wierze.

  Odpowiedz
 7. Marta i Oli

  Kolejna dobra wiadomosc bardzo sie cieszymy i tylko takie chcielibysmy tutaj czytac …. Michalek jest naprawde bardzo i to bardzo dzielnym chlopczykiem nie jedna osoba dorosla tak dobrze by tego nie zniosla … Misiu mozemy Cie tylko podziwiac !!! … jestes malym a zarazem „wielkim wojownikim ” spij slodko buziaki

  Odpowiedz
 8. Remi

  Doskonała wiadomość.. teraz jeszcze jeden mały kroczek i wszystko będzie OK. Dobrej nocy Wam życzę i uściskajcie Misia. :))

  Odpowiedz
 9. Anna

  Caly dzien czekalam na te dobre wiadomosci!!!! Sercem i myslami jestem z Wami! Spokojnej nocy i powodzenia jutro i w poniedzialek. Na pewno wszystko bedzie dobrze!

  Odpowiedz
 10. agnieszka

  Super wygląda nasz BOHATER:)oby tak dalej maluszku,wszyscy się za ciebie modlą.Drodzy rodzice dziękujemy za informacje mimo waszego zmęczenia fizycznego i psychicznego pamiętacie o nas,dzięki, teraz możemy iść spać.Całujemy gorąco Agnieszka,Mariusz i Kuba.

  Odpowiedz
 11. Lena

  Dzięki Bogu.. Nawet przez chwilę nie przestawałam o Tobie myśleć, kochanie… Miłej niedzieli :) Po tych wiadomościach, w całej mojej rodzinie, na pewno będzie miła :))

  Odpowiedz
 12. Aska

  Brawo Malenki! Jestes bardzo, bardzo dzielny i cierpliwy!
  Ogromne usciski dla Ciebie i Twoich wspanialych rodzicow!!!
  :*

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.