Jeszcze lepiej

Dziś Michaś ma 500 leukocytów, powoli będziemy schodzić z morfiny, powoli zaczyna jeść :-)

24 myśli nt. „Jeszcze lepiej

 1. Agnieszka K

  Pięknie! Cudowna wiadomość! Mam nadzieję że humorek też się poprawia:) jedz Misiu jedz, musisz mieć duuuuuuuuuuużo sił!

  Odpowiedz
 2. Aga

  Ciesze sie ogromnie. Codziennie czekam na wiadomosc i codziennie jest coraz lepsza. Moje myśli sa zawsze przy Was. Caluski dla dzielnego Mężczyzny.

  Odpowiedz
 3. kasia

  nawet nie wiecie ile radości mi sprawiają takie informacje :) mimo złego czasu w moim życiu to na mojej twarzy zjawia się uśmiech :) Michaś jest jak słoneczko które świeci dla nas wszystkich mimo pochmurnych dni :) trzymajcie się Kochani :*

  Odpowiedz
 4. bbb

  Super wieści, tak trzymać :)
  Bardzo się wszyscy cieszymy z tych kroczków do przodu. Będzie coraz lepiej :)

  Odpowiedz
 5. ez

  Każdego dnia lepsza wiadomość! cieszę się bardzo, i wierzę , ze to modlitwy ale także szeptanie Niebieściuchom do uszka pomaga…..wszystko razem działa! Razem możemy więcej:)Buziak dla Dzielnego Michasia!

  Odpowiedz
 6. Kinia

  kurcze czuje to! po prostu to czuje że Wam się uda i już niedługo będziecie rodziną mającą codzienne, błahe problemy a Michaś dorośnie, pójdzie do szkoły i będzie fantastycznym chłopcem, uwrażliwionym na krzywdę innych i nadal dzielnym jak nikt! Trzymajcie się :)

  Odpowiedz
 7. celinka

  Tak bardzo się cieszę, że u Michałka coraz lepiej :)
  Kilka dni temu dowiedziałam się o Was na Fb i rozpoczęłam modlitwę o uzdrowienie chłopca. Nie zaglądałam tutaj, aż do dziś… i jakaż jest moja radość z tych wiadomości :)
  Michałku, będę się modlić za Ciebie do póki nie wyzdrowiejesz, taka nieustająca modlitwa musi przynieść owoce, i przyniesie. Jestem mamą szóstki dzieci i nie chciałabym przeżywać tego co Wy :(
  Bardzo podziwiam Mamę Misia i dziękuję za to, że dzieli się z nami Swoim bólem i problemami.
  Pozdrawiam serdecznie i gorąco!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.