Eh, różnie może być

Michałek wciąż ma 1200 leukocytów, aby wyjść musi osiągnąć 2000. Ale czy się uda, nie wiem. Jeszcze 800, a od wczoraj nic nie ruszyło (z wyjątkiem płytek krwi co nas cieszy).
Mimo wszystko nie tracę nadziei, choć lepiej zostać na oddziale kilka dni dłużej niż wracać po kilku dniach. Myślę, że powrót byłby cięższy i dla Michasia i dla nas, dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość i ufać lekarzom, że podejmują słuszne decyzje.

18 myśli nt. „Eh, różnie może być

 1. Wiktoria

  Życzę cierpliwości, bo „cierpliwy człowiek rozgotuje kamienie”. Wraz z moimi przedszkolakami modliłyśmy się za dzielnego wojownika Michałka po tym, jak im o nim opowiedziałam i pokazałam komiks. Ufamy, że będzie dobrze i coraz lepiej.

  Odpowiedz
 2. dorota

  Pani Madziu, to prawda lepiej na spokojnie.. Choc wiem jak trudno teraz o cierpliwosc jak Wy juz jedna noga jestescie w domciu…. Trzymam kciuki aby wyniki jak najszybciej podskoczyly. Caluje:***

  Odpowiedz
 3. GŁW

  LEUKOCYTY rośnijcie szybciej, żeby Misio mógł już pojechać do swojego domku.
  Buziaki dla małego kawalera :**

  Odpowiedz
 4. Emilia

  oj, tak bardzo mi przykro, łza sie w oku zakręciła, ale organizm pewnie potrzebuje jeszcze troszke czasu i wszystko będzie ok, musi być! odkąd obejrzałam reportaż o Michasiu w Faktach TVN zaglądam na Waszą stronę codziennie i modle sie o zdrowie dla Misia ale nie moge pogodzić się z tym, że los doświadcza takie maluchy… szkoda też że nie może Pani nocować w szpitalu, to ze względów medycznych czy po prostu szpital nie ma warunków?

  Odpowiedz
 5. Mama Kamilka

  Tak bardzo chciałabym żebyście już wyszli do domu, Misio ńie może sie doczekać ale napewno to będzie już za kilka dni, lepiej troszkę poczekać dla całkowitej pewności. Modlę sie za Misiaczka codziennie i zbieram kaske i kapsle oraz werbuje wszystkich do tego samego;) sciskam kochane Malenstwo.

  Odpowiedz
 6. agnieszka

  Spokojnie , już i tak jest bliżej niż dalej więc trzeba nadal się modlić i czekać. Matka Boża czuwa nad Wami.

  Odpowiedz
 7. edyta

  Pani Magdo!
  Sił dużo, choć wiem, że trudne, bo tyle już przeszliście. A my – dalej z wiarą i ufnością szturmujemy Niebo…
  Pisała Pani kiedyś, że Pan Bóg niczego nam nie odmówi, gdy zgodnie prosimy razem!!!

  Odpowiedz
  1. Edyta

   Ja Edyta podpisuje się jednomyślnie pod wpisem innej Pani Edyty :), trzeba trwać wspólnie z wiarą i ufnością na modlitwie. Przypominają mi się słowa Jezusa z ewangelii: „Córko, twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju i bądź uzdrowiona(…)” Mk 5, 21-43
   Ściskam dzielnego Misia i proszę o wiarę dla Was.

   Odpowiedz
 8. Lena

  A ja tam wierzę, że w piątek pójdziecie do domku :) Trzymam mocno kciuki i z niecierpliwością czekam na wyniki jutrzejszej morfologii.. Całuję mocno Misiaczku!

  Odpowiedz
 9. Gaaa

  Trzeba cierpliwości, a leukocyty napewno wzrosną już niedługo i pojedzie Misiu do swojego domku, za którym napewno bardzo tęskni.
  Ciągle angażuję kogo tylko się da, aby wam pomóc całą potrzebną kwotę zebrać….napewno uda się zebrać wszystkie potrzebne pieniążki.
  Pozdrawiam i mocno całuje dzielnego Misia :***,

  Odpowiedz
 10. Krzysztof

  Kochani spokojnie. Dobrze, że nie spadają. Poza tym nie z samych leukocytów krew zbudowana. Inne parametry też muszą osiągnąć odpowiedni poziom. Dacie radę i w piątek do domku. Nasze myśli i modlitwy są z Wami każdego dnia.

  Odpowiedz
 11. anka

  Bedzie dobrze, juz za chwile. Michalek to silny chlopczyk! Jestem pewna, ze juz za pare dni przywita swoje zabawki i lozeczko w domku:)

  Odpowiedz
 12. Remi

  Lepiej poczekać trzy dni dłużej, niż wyjść o jeden dzień za wcześnie…
  Czytam i strasznie się cieszę że Misio wychodzi na prostą…

  Odpowiedz
 13. Marcin

  Każdy z nas uważa, że to niewątpliwie CUD i pamiętajmy, że nawet tak silny organizm jak Michasia potrzebuje odrobinę odpocząc przed kolejnym wzrostem leukocytów. Módlmy się codziennie z wiarą i uwielbiajmy Pana Boga

  Odpowiedz
 14. Magda i Max

  Kochani, jak dzisiejszy dzień? Mamy nadzieję, że dobrze i spokojnie. Czekamy na info pozostając w modlitwie.Buziaki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.