Dziś nie, jutro

Kochani,
Dzisiejszy dzień Michałek spędził z tatusiem, a mnie coś dopadło, mam nadzieję, że jutro poczuję się lepiej i będę w stanie zaopiekować się Misiem.
Nie było dziś separacji komórek, lekarz dał Michałkowi odpocząć po bloku operacyjnym, gdzie założono mu coś jak wenflon niezbędny do separacji- jedną stroną krew będzie wypływała a drugą wracała. A jest za mały, aby separacje przeprowadzić za pomocą zwykłych wenflonów i wkłuć dożylnych w miejscu zginania ręki. Tak to wygląda u dorosłych.
Jutro od 9:00 ruszamy. Oby uzyskano odpowiednią ilość! 

9 myśli nt. „Dziś nie, jutro

 1. Mama Bartka

  Bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Michaś jest bardzo dzielnym chłopcem i na pewno wszystko się uda. Powodzenia.

  Odpowiedz
 2. Ania

  Pani Madyiu ydrwka rwniey dla Pani Ja tey uwielbiam zdjecia Michałka jest słodkim lobuziakiem No to jutro znowu trzymamy kciuki

  Odpowiedz
 3. Magda, Krzyś i Max

  Jesteśmy z Wam. Modlimy się i myślimy o Was. Maryja, Jezus i wielu świętych stoi przy Waszej Rodzinie i wspomaga ją. Michałkowi daje siły i powoli zdrowie, mimo, że jeszcze tego nie widać naszym ludzkim okiem. Dzieje się cud, ludzie razem modlą się za Was i kasa rośnie na koncie. Cud już jest z Wami. Trzeba tylko ciągle ufać jak wielu z nas ufa.

  Odpowiedz
 4. Słonko

  Trafiliśmy na ten blog przypadkowo i nieprzypadkowo. Od jakiegos czasu sledziłam blog mamy Sandrusi Korbiel. Nadal tam zaglądam i tak jakos dotarłam do Was, Kochani.
  Jestem mamą Lenki (4,5) i Bartusia 20 mies.
  Michałek tak bardzo przypomina mi mojego synka. Bartus mial niedawno mega czuprynę ale tata obciął mu włosy króciutko. Teraz jak widze mojego synka biegajacego, staje mi przed oczami Michalek. Tak pięknie sie usmiecha, jest taki uroczy. Jak moj synek. Mam ochotę go wysciskac i wyprzytulac. Tak jak Bartoszka – bo to wielki piesczoch !!! Proszę przyjac ode mnie i mojej rodziny wyrazy wsparcia, jestesmy z Wami, myslami i modlitwami. Jestesmy dumni z Michałka, bo jest super dzielny.
  Pozdrawiamy serdecznie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.