Dłuuugi odpoczynek

Kochani, znowu jesteśmy w domku. Pracownia radioterapii nie pracuje podczas weekendu majowego więc i my nie mamy co robić w szpitalu. Odpoczywamy do niedzieli, w niedzielę wyjeżdżamy do Krakowa a poniedziałek rano idziemy do szpitala i jeszcze trzy ostatnie naświetlania. 
Lekarze zastanawiali się nad dołożeniem Michałkowi jeszcze kolejnych 14 naświetlań, co nas bardzo martwiło. Michałek musiałby znowu być usypiany 14 razy oraz wyjazd do Greifswaldu też by  się przesunął. Ale na szczęście dziś nasza ordynatorka poinformowała dziś, że nie będzie kolejnych frakcji. Odpoczywamy, korzystamy z wolnego czasu i powoli oswajamy się z myślą wyjazdu do Niemiec. Szczerze mówiąc to nie mogę się doczekać wyjazdu, chcę być już po pierwszym wyjeździe. Boję się, nie ukrywam, ale pierwsze koty za płoty. Później będzie już z górki, znajomy szpital, lekarze, miasto i oczywiście pierwszy cykl leczenia też jest ciężki. Z każdym kolejnym razem jest coraz lepiej, i to napełnia mnie optymizmem. 
Michałek czuje się dobrze po radioterapii, morfologia mocno poleciała w dół ale doktorka zdecydowała się dać Michałkowi szansę by sam się dźwignął, bez toczenia krwi, płytek itd. Znając Michałka oraz jego możliwości w poniedziałek będzie miał dobre wartości :)

Michałek po radioterapii, wskutek działania leków usypiających Michałek śpi jeszcze godzinę po podaniu leków. Po lewej stronie sprzęt, który mierzy puls oraz saturację. 
WP_000858

 Tak wygląda Michałek kilka godzin po wybudzeniu i obiadku. Meme (tak o sobie mówi!) rozmawia z dziadkami przez telefon :)

WP_000852

 

Jeszcze jedna wspaniała wiadomość. Od kilku dni widać już malutki meszek na główce Michałka. Tak długo czekamy na włoski i w końcu wzięły się do roboty i rosną !! Za niedługo będziemy podziwiać jego bujną fryzurę :)

13 myśli nt. „Dłuuugi odpoczynek

 1. slonko

  Kochani, swietnie sie czyta takie wiadomosci. Michaś jest tak uroczym dzieckiem, że brak słów. Pozdrawiamy i zyczymy udanego weekendu

  Odpowiedz
 2. agnieszka

  Cudowne wiadomości:) wiedziałam że będzie dobrze,nie mogło być przecież inaczej kiedy całe niebo trzyma kciuki za naszego Bohatera.Ciekawe jak Misio będzie wyglądał z włoskami?teraz wygląda zabójczo a co dopiero później.Całujemy Was mocno,udanej majówki,odpoczywajcie i zbierajcie siły.
  Aha…Magdo wrzuć parę fotek z majówki ,nie musisz nic pisać wystarczą zdjęcia :)Dzieki.

  Odpowiedz
 3. Lena

  Jak cudnie czytać takie wieści… Marzy mi się taki dzień, w którym przeczytam, że wszystko jest za Wami i Michaś jest całkowicie zdrów.. Mocno wierzę, że inaczej nie będzie. Udanej majówki :)

  Odpowiedz
 4. Ewa

  Kochani, dobrze, ze Michałek niedługo zakończy radioterapie, tak jak napisaliscie szybciej pojedziecie do Niemiec, oczywiście, ze pierwszy etap nowej terapii będzie trudny, ale jestem pewna, ze zarówno Wy, a przede wszystkim wasz wspaniały smyk da sobie radę!
  PS. Przesłodki jest ten Wasz Meme :)

  Odpowiedz
 5. Marta i Oli

  Dawno nie pisalismy ale codziennie zagladamy na bloga i czytamy co u Misia nowego .Bardzo dobre wiadomosci juz niedlugo leczenie w Niemczech kolejny etap w waszym zyciu napewno nie bedzie lekko ale bedziemy zawsze myslami z wami Pozniej bedzie juz tylko lepiej i napewno Misiu bedzie juz zdrowy- na to tylko czekamy :) pozdrawiamy i calujemy Misia

  Odpowiedz
 6. Monika

  Leniuchujcie I zbierajcie sily, potem jeszcze przez chwile bedziecie sie musieli pomeczyc, a wtedy to juz z gorki I Misio bedzie zdrowiutki I wreszcie jak jego rowiesnicy bedzie caly czas spedzal na podworku, a nie w szpitalu! Czy on czasem nie ma na dniach drugich urodzin??

  Odpowiedz
 7. Dorota

  Pogoda niestety srednia, ale to mało istotne! Tyle dobrych wiesci: za chwile koniec naswietlen, juz niedlugo wyjazd do Niemiec, wloski na glowce Misia :) Odpoczywajcie kochani, niech słoneczko swieci na Waszych buziach i w Waszych sercach!
  Calujemy:***

  Odpowiedz
 8. Gaaa

  Super czytać samo dobre wieści o Miśku oraz zobaczyć jego uśmiechniętą twarzyczkę :)
  Odpoczywajcie przez ten majowy długi weekend spokojnie;)

  Odpowiedz
 9. Marcin

  Jak się patrzy na minę rozbrykanego Meme to nie widać, że stacza tak ciężką walkę, ma więcej siły niż my wszyscy razem wzięci. Dzięki Panu Bogu ma tyle siły i tak cudownych Rodziców

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.