Ciężki i pracowity dzień…

Dziś odwiedziła nas TVP Rzeszów, przeprowadzili wywiad ze mną i Damianem, a Michałek też się udzielał. Muszę przyznać, że potrafi grać niczym prawdziwy aktor. Uśmiechał się, machał, puszczał buziaki, nawet jak je to patrzy się w obiektyw. A na samym końcu kręcenia wszedł za sofę i sam zdecydował kiedy będzie koniec :-) Atmosfera była bardzo przyjemna, chociaż ja byłam strasznie zestresowana. Stres wypompował ze mnie całą energię, czuję się bardzo zmęczona, chodzić prawie nie mogę, ale myślę, że fajnie wyszło. Sami ocenicie, będziecie nas mogli poznać trochę z innej perspektywy. Jak dostaniemy informacje kiedy i o której będzie emitowany reportaż to na pewno Was poinformujemy.
W trakcie kręcenia reportażu udaliśmy się na Halę Podpromia na spotkanie z naszymi wspaniałymi siatkarzami z Asseco Resovii. Otrzymaliśmy dwie piłki z autografami (prawdziwe, sama widziałam jak się podpisują!), rozpoczniemy aukcję ale o tym też Was poinformujemy!
Baliśmy się trochę o reakcję Michałka na tak duży obiekt, do tego sami siatkarze po 2 metry wzrostu , ale on bez problemu się odnalazł. Podebrał dwie piłki (dobrze, że mieli jeszcze trzecią to mogli trenować), choć ledwo mieściły się w tych drobniutkich rączkach to trzymał ostro i rzucał obiema „baam”. Było bardzo miło, Michałkowi tak się spodobało, że głośno protestował gdy chciałam go ubrać do wyjścia. On chyba chciał zostać i porzucać piłkę z „wujkami” :-)
Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z relacji:
druzyna  podpromie
wyjscie  dwie pilki

Więcej na stronie: https://picasaweb.google.com/117860782189078639028/Michas?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPbGnZXOraKU0QE&feat=directlink ;-)

Ps zdjęcia zrobił, jak zwykle niezawodny, fotograf Michał Łuszczak- WIELKIE DZIĘKI.

Jedna myśl nt. „Ciężki i pracowity dzień…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.