Ciągle mało…

Kolejny dzień korzystaliśmy z „wolności”, zwiedziliśmy cały szpital. Ciężko było wracać na oddział… 
Załączamy zdjęcie Michałka z dziś ;-)

20130224_110456

33 myśli nt. „Ciągle mało…

 1. Lena

  Śliczności kochane :) Tak bardzo chciałabym Cię uściskać :) Właśnie uśpiłam swojego maleńkiego synka i patrząc na niego myślałam co tam u Ciebie… Jeszcze troszeczkę cierpliwości i wrócisz do swoich zabawek, które zostawiłeś w domku :))

  Odpowiedz
 2. dorota

  Juz widac lepszy humorek:) Nieco wiecej wolnosci, wyjscie z czterech scian zrobilo swoje. Jeszcze troszke i bedzie spacerek po znanych, przydomowych ściezkach;) mocno trzymam kciuki za jak najszybszy wypis!:***

  Odpowiedz
 3. Jadwiga

  Witaj Misiu,śliczny uśmiech nie wspomnę o oczkach które mają bystre spojrzenie dzielny z Ciebie chłopczyk.Dobrze, że możesz troszkę pobrykac dobrze Ci to zrobi pozdrowienia dla CIEBIE i rodziców ;-)

  Odpowiedz
 4. Ewa

  Nareszcie sie pojawił! Trochę jeszcze nieśmiały, ale najważniejsze, ze już
  jest! Mowa oczywiście o ślicznym
  uśmiechu na buzi Misia…
  Na pewno już niedługo Michałek będzie sie śmiał „od ucha do ucha” i z fantazja będzie
  rozrabial Rodzicom w domu…

  Odpowiedz
 5. Aga

  Przecudowny ten uśmiech i tak trzymaj Michasiu !!! Serce sie raduje jak patrzy sie na to zdjęcie :))) Pozdrowienia dla Ciebie i rodziców

  Odpowiedz
 6. Aga

  Widać jak wiele to Dziecko już swym życiu doświadczyło. Nigdy nie zrozumiem dlaczego los doświadcza tak bezbronne stoty. Musi Pani walczyć Pani Magdo. Życzę siły i zdrowka całej Waszej Rodzinie. Sciskam Michasia.

  Odpowiedz
 7. aga

  cieszę się z tego uśmieszku , dzielny Michaś opowiedziałam o Michałku mojej 4 letniej córeczce i codziennie mnie prosi abyśmy razem zobaczyły co u Michałka i dzisiaj gdy zobaczyła jego uśmiech powiedziała ,że
  -ta choroba nie jest taka straszna jak jej mówiłam bo jak się choruje to się tak nie śmieje …

  pozdrawiamy ;)

  Odpowiedz
 8. Sylwia z Opola

  witam, no jest uśmiech ślicznego chłopczyka. Michałku mama na ten uśmiech czekała ;) , my także i dziękujemy Ci za to, że walczysz pomimo bólu i cierpienia. Głowa do góry i za niedługo do domciu. Powodzenia.

  Odpowiedz
 9. Jadwiga

  Michałku jesteś ślicznym chłopczykiem! Będziesz zdrowy!!!!!!!!!!!!Rodzice trzymajcie się, będzie dobrze!!!!!!!

  Odpowiedz
 10. Mama Kamilka

  Kochane slicznosci, ten uśmiech mnie rozbraja;). Kochani robię wszystko żeby pomoc w zebraniu jak najszybciej pieniazkow. Na moim osiedlu z witryn sklepów i restauracji uśmiecha sie do mnie Michas, rozklejam plakaty gdzie sie da, wydrukowalam rownież ulotki i w tych samych punktach są rozdawane. Wszystkie okoliczne restauracje zbierają kapsle. Wystawiam aukcje na Allegro z cegielkami i różnymi przedmiotami, z których wpłaty przekazuje na konto fundacji. Moja rodzina i przyjeciele rownież są zaangażowani, chyba już wszyscy wiedza o Michalku. Warszawa kocha Michalka;).

  Odpowiedz
 11. ez

  i ten uśmiech Michałka bezcenny, nasza Sushi oczywiście wpatrzona w uśmiechnięte jego oczka, pozdrawiamy:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.