AKCJA zbierania nakrętek powoli dobiega końca…

Akcja zbierania nakrętek cały czas nabiera tempa i rozpowszechnia się na coraz większe obszary kraju. W związku z tym, że chcielibyśmy w końcu poznać wpływy, jakie ona wzniesie na fundacyjne konto Michałka planujemy zakończyć akcję 31 marca i początkiem kwietnia sprzedać nakrętki, a pieniążki przekazać na konto Michałka. 

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat punktów, gdzie można oddawać nakrętki znajdują się na podstronie http://www.michaltryka.pl/nakretki/

Do punktów można przekazywać nakrętki osobiście oraz  przesyłać za pomocą firm kurierskich lub pocztowych. 

Przekazujemy serdeczne pozdrowienia dla zbierających nakrętki dla Michałka od wszystkich „nakręconych” zbieraczy z Zespołu Szkół w Dąbrowicy :)

13 myśli nt. „AKCJA zbierania nakrętek powoli dobiega końca…

 1. w

  czy bedziecie segregowac kolorami? ponoc wiecej wtedy placa. jesli tak to popakuje kolory w osobne woreczki, dla ulatwienia. pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Agnieszka

  Mam juz sporo nakrętek. Dobrze, że piszecie do kiedy trzeba je wysłać. Muszą być posegregowane wg. kolorów?

  Odpowiedz
 3. Agnieszka

  dziekuję za podanie terminu zakończenia zbiórki. Mam sporo zebranych i jeszcze zbieram. Nakłąniam innych do zbierania nakrętek. Bilizej końca miesiaca oddam do punktu zbiorki.

  Odpowiedz
 4. JMJ

  Nasza legnicka akcja jeszcze trochę potrwa, trochę późno się do tego zabrałam :(
  Więc po zakończeniu zbiórki w Dąbrowicy, zapraszam do współpracy z nami. My ciągle będziemy zbierać nakrętki dla Michałka. Pozdrawiam. Kontakt do mnie [email protected]

  Odpowiedz
 5. w

  Panie Damianie. Ja proponuje nie konczyc akcji z nakretkami. mozna poprosic osoby ktore maja w domu o dostarczenie do konca marca. wy odbierzecie je i sprzedacie, a zbierac mozna nadal. mam nadzieje ze nie beda juz potrzebne Miśkowi, bo uzbieracie całą sume. nakretki zawsze sie przydadza. nawet by pomoc innym potrzebujacym. A Michałek ma taką moc, że wszyscy dla niego chcą zbierać. dzieki temu i Michaś bedzie mógł komuś pomóc.

  Odpowiedz
  1. Edyta

   Damian, też tak myślę , aby nie przerywać zbiórki, jedynie ją podsumować na tym etapie do końca m-ca.
   Mam też prośbę , abyś określił jakie mogą być te nakrętki, bo słyszałam, że nawet takie ze słoików po nutelli, czy to prawda i jakie jeszcze ewentualnie ? pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 6. anonim

  Dobra propozycja żeby nie kończyć zbierania nakrętek np. możemy pomóc dzieciom z Afryki kupić zeszyt ,ołówek ,Pismo Święte po zakończeniu zbiórki dla Michałka.

  Odpowiedz
  1. Edyta

   …lub pomóc komuś kupić wózek inwalidzki.., taka akcja zbierania trwa np teraz u krakowskich Dominikanów (furta,ul.Stolarska)

   Odpowiedz
 7. JMJ

  Co do rodzaju nakrętek. Od firmy skupującej od nas w Legnicy uzyskałam odpowiedź, że nadają się wszystkie plastikowe nakrętki jakie sobie wymyslimyi. Firma sama je w prosty sposób segreguje. Interesują ich te z plastiku o gęstości mniejszej niż woda. Czyli wrzucają je do wody, te które pływają są dobre :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.